Press "Enter" to skip to content

OHLASY

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat paní Monice za kompletní očištění od negativních energií v mém životě. Ani jsem netušila, co vše si s sebou nesu. Jak všechno se vším souvisí, jaké bloky si člověk s sebou přináší do života a sám se jich nezbaví. Děkuji, že jsem mohla trochu poznat sama sebe a vydat se jinou cestou. Určitě budu dál využívat a tak trochu i zneužívat paní Moniku.
S díkem a vděčností Jana

Dobrý den, chtěla bych se podělit o efekty terapie, protože i mě to u mých pacientů zajímá. Takže, ráno se budím sama od sebe, tak o tři hodiny dříve, než bylo mým zvykem. Nejsem unavená, kafe už piju jen na chuť a nemám pocit, že bez něj umřu :-). Nemám žádné nevolnosti, takže si pořád užívám ten prima pocit, který člověk má, když nalezne něco, co už dávno ztratil. Oči mám doširoka otevřené, už mi nepadají víčka. Za to za všechno moc děkuji. Moc ráda Vás budu doporučovat. S vděčností Míša L.

Ještě půl roku zpátky pro mě bylo nepředstavitelné, že usednu za volant a budu řídit, byť řidičský průkaz mám již spoustu let. Začátky byly velmi náročné, jak fyzicky (nevolnost, třes v rukou i nohou, bušení srdce), tak i psychicky (stres, úzkost, strach). Svůj problém jsem konzultovala s paní Monikou a následně podstoupila jednu terapii kyvadlem ve spánku, a později ještě jednu osobní. S odstupem času mohu potvrdit, že po každé z terapií bylo řízení o poznání snazší a nyní už se stalo téměř rutinní záležitostí. Tímto tedy z celého srdce děkuji za odbourání nepříjemných pocitů z řízení a vřele doporučuji její služby každému, kdo chce svůj život změnit k lepšímu. Kateřina