Press "Enter" to skip to content

DOTAZY

Může mi terapie ublížit?

Terapie mohou probíhat pouze s čistým záměrem, a tudíž se není čeho obávat.

Bude pro mě terapie vhodná?

Ve výjimečných případech se může stát, že pro Váš problém tato metoda vhodná není nebo nejsem vhodnou osobou já. V tomto případě Vám mohu doporučit jinou vhodnější metodu nebo můžete využít služby některého z mých kolegů.

Jak poznám, že terapie funguje?

Většinou se změny dějí postupně a nenápadně. Někdy se změna objeví ihned, ale někdy můžete mít pocit, že se nic nestalo. Teprve po delším časovém odstupu zjistíte, že se Váš život odvíjí jinak, jinak reagujete na určité situace, opouštíte staré vzorce chování, potkáváte se s jinými lidmi, nebojíte se projevit emoce, začínáte být sami sebou…

Kolik terapií budu potřebovat?

Záleží na problému, který budeme řešit. Někdy stačí jedno sezení, jindy se problém ukáže hlubší nebo se s jeho řešením objeví nějaký další a potom je dobré v práci pokračovat. Počet terapií nelze dopředu odhadnout.

Mohu výsledek terapie nějak ovlivnit?

Před, během ani po terapii byste neměli požívat alkohol ani žádné omamné látky. Měli byste si dopřát klid a odpočinek. Měli byste vynechat náročné fyzické aktivity. Tělo si samo řekne, co potřebuje.

Jak kyvadlo funguje?

Kyvadlo je pouze nástroj, který zprostředkovává informace mezi člověkem, jeho Vyšším já a Zdrojem. Nejedná se o žádnou magii. Využívá jemnohmotnou energii pro přenos otázek a odpovědí, které se následně zobrazují na speciálních tabulkách.

Budu u terapie něco pociťovat?

Tato metoda je velmi jemná a šetrná. Můžete pociťovat mírné teplo nebo chlad, únavu nebo příval energie, může dojít ke krátkému bušení srdce, pláči, kýchání…projevy mohou být u každého jiné, ale nikdy se nejedná o nic dramatického. Není se čeho bát. Naopak tyto příznaky většinou znamenají, že jsme na správné cestě a je třeba se něčemu více věnovat.

Jak funguje terapie ve spánku?

Stejně jako terapie na dálku. Pracuji s Vašimi Duchovními průvodci, kteří nespí. Ve spánku je pouze odpojené Vaše ego. Nezapojujete myšlení a práce je tedy trochu jednodušší. Tyto terapie jsou proto většinou kratší.

Co je to restrukturalizace mozku? Může mi ublížit?

Restrukturalizace mozku je celostní čištění našeho těla, mysli a Duše. Jedná se o harmonizaci hemisfér mozku, dominance rukou, nohou, očí, uší, vztahových vzorců, přístupu k informacím, postojů, periferního vidění, změny vzorců, na kterých je postaven náš život a další aspekty našeho života a bytí. Jedná se o velmi silné čištění, které lze aplikovat pouze třikrát za život. Ublížit nemůže, protože opět pracujeme s čistým záměrem v jemnohmotné rovině a ve spolupráci s Vašimi Duchovními průvodci, kteří by Vám ublížit nedovolili.

Jaký je rozdíl mezi osobní terapií a terapií na dálku?

Terapie na dálku mají stejnou účinnost jako při osobním setkání, jenom nemusíte nikam cestovat, šetříte čas a můžete si je užít v pohodlí domova.

Jak poznám, že bych mohl(a) mít přisedlíka?

Pokud jste bez zjevného důvodu unavení či vyčerpaní, reagujete nebo chováte se jinak než doposud, možná řešíte změnu chutí, nálad … může to mít souvislost s přisedlou duší, která Vám odčerpává energii a nutí Vás chovat se a reagovat jiným způsobem. Pokud se mi se svým podezřením ozvete, kyvadlem vše prověřím a v každém případě Vám poskytnu zpětnou vazbu.

Jakým způsobem se určuje cena terapie?

Celková cena terapie se odvíjí od její náročnosti a délky a výše ceny se určuje pomocí kyvadla. Za každou terapii tedy můžete zaplatit rozdílnou částku.

Co jsou emoční kódy?

V průběhu svého života prožíváme různé emoce. Pokud jsou dostatečně silné, ukládají se nám v těle a postupem času nám mohou začít v těle blokovat proudění energie. Díky uvězněným emocím můžeme podléhat nesprávným domněnkám, chovat se zkratkovitě ve vztazích, prožívat nějakou fyzickou bolest, případně celkově sabotovat svůj vlastní život. Jakmile jsou tyto emoční kódy z těla odstraněny, přestávají nás negativně ovlivňovat a začínáme být opět sami sebou. (Tyto uvězněné emoce lze odvádět i u zvířátek.)

nahoru